Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Femrat e bukura kanë prirje për tradhti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Femrat e bukura kanë prirje për tradhti   Fri Jan 16, 2009 11:57 am

Femrat e bukura kanë prirje për tradhti

Ekspertët kanë treguar se femrat të cilat e kanë të lartë nivelin e hormonit estrogjen janë më pak të kënaqura nga partnerët e tyre dhe për këtë arsye janë më të prira që të tradhtojnë dhe t’i ndërrojnë shpesh meshkujt.
Është interesant fakti që femrat të cilat kanë nivel të lartë të estrogjenit janë fizikisht shumë më atraktive, ndërsa ekspertët pohojnë se femrat e bukura më shpesh ‘peshkojnë’ për t’i gjetur meshkujt të cilët i kënaqin ato.

Studimi i realizuar në Universitetin e Teksasit, në të cilin janë përfshirë 52 studente, ka treguar se studentet më të bukura kishin pasur nivel më të lartë të estrogjenit. Ndërsa bukurinë e tyre e kanë caktuar studentët tjerë pjesëmarrës në këtë studim.

Të njëjtat femra janë pyetur se sa janë të kënaqura me partnerin e tyre dhe a mendojnë për tradhti. Rezultatet kanë treguar se studentet më tërheqëse kishin qenë më të pakënaqura me meshkujt e tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Femrat e bukura kanë prirje për tradhti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardianët hungarez!?
» Këze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule të bukura gjithë aromë të Mëmëdheut tonë
» Gra të mira e të bukura Ju përshëndet poeti Vullnet Mato me poezinë DHURATA GRAVE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Forumi Argetues :: LifeStyle & Fun-
Kërce tek: