Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja goli i shenuar me shpejte ne bote

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Ja goli i shenuar me shpejte ne bote   Fri Jan 16, 2009 12:05 pm

Ja goli i shenuar me shpejte ne bote


Javen e kaluar, ne ndeshjen e U-14-teve te ekipeve te Gençlerbirligi - Ankaraspor, 13 vjecari Furkan Soyalp shenon gol ne sekondat e para te ndeshjes. Soyalp, veren se portieri eshte larguar nga porta dhe ben gjuajtjen e duhur.

http://www.netegel.com/tv_haberleri/video/4Eaa1xUs3hXa/bu_gole_inanamayacaksiniz.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Ja goli i shenuar me shpejte ne bote
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Politika Shqiptare :: Lajme Nga Sporti-
Kërce tek: