Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Trikat dhe driblimet me te mira ne futboll...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Trikat dhe driblimet me te mira ne futboll...   Fri Jan 16, 2009 12:11 pm

Tikat dhe driblimet me te mira te te gjitha koherave ne futboll mund ti shihni ne videon e meposhtme.


http://www.youtube.com/watch?v=SZ0JJyTZAww&eurl=http://forumi.argetohu.com/index.php/topic,3967.0.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Trikat dhe driblimet me te mira ne futboll...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT
» Anë të mira dhe më shumë pasoja negative
» Agim Gashi:E qan nëna bijën e saj
» Gra të mira e të bukura Ju përshëndet poeti Vullnet Mato me poezinë DHURATA GRAVE
» Antoneta Marku: Dy lajme të mira nga politika e keqe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Politika Shqiptare :: Lajme Nga Sporti-
Kërce tek: