Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alfabeti i Dashuris ,,,,

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Alfabeti i Dashuris ,,,,   Sat Jan 24, 2009 11:38 pm

Alfabeti i Dashuris ,,,,

A E don me zemer
B Besnik /e esht
C Bukurosh/e esht
D Deshiron me fol me ty
DH Nuk te tradhton
E Tranohet kur te shef por nuk te tregon
e" Han e pin veq per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir met ndegju kur fol
I Mendon me kalu me ty
J Eshte gjeloz/e
K Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR Seriozisht te don
S Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH Deshiron met pas ne qetsi
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti edon por nuk ja tregon
V Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjat jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk beson sa shum te don.... View High Resolution
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Alfabeti i Dashuris ,,,,
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ora e dashurisë
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Letër nga Rexhep Abazi:Gjuha standarde dhe alfabeti i saj është perfekte‏
» Baki Ymeri:MAGJIA E KRISHTËRIMIT DHE DRITA E DASHURISË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Kultura Kombetare :: Poezia Shqiptare-
Kërce tek: