Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilit grup te gjakut i perkisni ju ??

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Cilit grup te gjakut i perkisni ju ??   Sun Jan 25, 2009 12:27 am

un se di Very Happy Very Happy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Cilit grup te gjakut i perkisni ju ??
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:KOMBIT TIM, MOTRAVE DHE VËLLËZËRVE TË GJAKUT, TË RRËNJËVE, TRUNGUT, DEGËVE DHE KURORËS KOMBËTARE, GËZUAR PASHKËT!!!
» HUMANIZMI-VIRTYT I BARTUR NE DEJET E GJAKUT TE SHQIPTARIT…
» Sabri Maxhuni:Edhe një herë, hero i cilit popull ishte Xhevdet Doda ?![/
» Flamuri i Mijakëve-Fis apo grup etnik i asimiluar i Rekës së Keçe
» Një grup qelizash të ndryshuara gjenetikisht luftojnë leukeminë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Shkenca dhe Teknologjia :: Mjeksia dhe Shëndeti-
Kërce tek: