Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili nga personazhet e Portokallise ju pelqen me shume?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Cili nga personazhet e Portokallise ju pelqen me shume?   Sun Jan 25, 2009 1:02 am

Show më i madh dhe më i suksesshëm i humorit shqiptar,portokallia:cilet nga personazhet ju pelqejne me shume?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Cili nga personazhet e Portokallise ju pelqen me shume?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime të Baki Ymerit
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malësisë së Gollakut , lindi këngëtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Arim Molliqi - CILI ËSHTË KUFIRI MES KOSOVËS DHE MALIT TË ZI NË BJESHKËT E ZHLEPI?
» Si dëshmonte për UÇK-në komandant Drini, i cili do të vritej pas luftës (video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Argetohemi se Bashku :: Humori Shqiptar-
Kërce tek: