Gjithqka ktu
 
ForumPortaliPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! Sa e vertet eshte?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 13/01/2009
Age : 27

MesazhTitulli: Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! Sa e vertet eshte?   Fri Jan 16, 2009 11:48 am

Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! Sa e vertet eshte?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://shko-lexo.forume.biz
 
Meshkujt nuk e flasin ate qe ndjejne! Sa e vertet eshte?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Ukshin Zajmi: Mbretëresha Teutë në legjenda
» Agim Gashi:GOLGOTA SHQIPTARE NDER SHEKUJ (Fotografi tmerri që flasin më shumë se një shekull)
» Ja si flasin Mustafa dhe Vuçiq në Bruksel (Video)
» Foto që flasin për mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Neword :: Forumi Argetues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: